EFE ENTERPRISE

Efe Enterprise, inşaat, glutensiz gıda, sera tarım, ithalat-ihracat, eğlence, hizmet vb. birçok farklı sektörde değer odaklı yatırım anlayışını benimsemiş, üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemiş bir grup şirketidir.

BNB GİRİŞİM

Güngören’de açılan ilk merkezimizin ardından Halkalı ve Kağıthane’de şubeleşen şans oyunları ağımız genişledikçe teknolojiyi yakalayarak müşterilerimize benzersiz bir deneyim imkanı sunarak birinci tercihleri olmayı hedefliyoruz.

EFE CATERING

Açıldığı günden beri sevdiklerinizle yaptığınız doyumsuz sohbetlere eşlik eden, günlük hayatın stresini atmak için ferah bir ortam sunan Cafe Lounge Tchaikovsky, Dünya çayları, 3.nesil kahve çeşitleri ve geniş dünya mutfağı ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine açıktır.

DOĞA EVİNİZDE

Glutensiz sektörde Türkiye’de en çok çeşidi bulunduran site olma özelliğini koruyan Doğa Evinizde, Çölyak hastalarına destek olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

EFE GLOBAL

İşletmelerin ekipmana, teknolojiye ve yazılıma daha kolay erişmelerine olanak tanıyarak büyümelerine yardımcı olan küresel bir kuruluştur. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, doğru analiz, işbirliği ve güven ile harmanlayarak özel yazılım altyapıları, web site, kurumsal web site, E-ticaret ve ihtiyaç odaklı otomasyon alanlarında hizmet vermekteyiz.

EFE INVESTMENT

12 yıllık tecrübeyle İnşaat ve iç mimari tasarım konularında uzman olan ekip ve ekipmanlarımızla tek elden proje, uygulama, inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler üretiyoruz. Hizmet ve kalite çıtamızı yükseltmek adına, tüm bilgi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek projelerimize uyarlıyoruz.

GLUTENSİZ NEFES

15 yıllık Glutensiz sektörde perakende tecrübe ve deneyimi sonrası Glutensiz Nefes markasıyla makarna bakliyat grubu başta olmak üzere onlarca ürün üretimine başlamıştır.

EFENDY İNŞAAT

Efe Enterprise güvencesiyle konut sektörüne güven ve kalite ilkeleriyle açılan şirketimiz, şehrin düzen ve ihtiyacı doğrultusunda yeni projeleriyle çok yakında siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

EFEKTİF SİGORTA

Sigortacılık sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla 2020’de kurulan Aveon Global Sigorta bünyesinde müşterilerimize benzersiz bir sigorta deneyimi yaşatmaktadır.

EFE TROPICAL

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üreten tropical meyve kültürünü Türkiye’nin yanısıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturmak, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunmayı hedeflemektedir.